Издател | Мъдра усмивка |
Преводач | Цветанка Накова |
Брой страници | 72 |
Година на издаване | 2017 |
Корици | меки |
Език | български |
Тегло | 92 грама |
Размери | 13x20 |
ISBN | 9786199077306 |
Баркод | 9786199077306 |
Категории | Здраве. Пол. Възраст, Медицина за всеки, Книги |
Лекар и психолог, завършил Медицинския институт в гр. Самара, Русия, специализирал е дерматология и венерология. Завършил е също и Руския университет „Дружба между народите“ по специалността корпорална иглорефлексотерапия.
Олег Торсунов е живял дълги години в Индия, където е изучавал наследството на Ведите – култура, медицина, наука. Там е завършил второто си образование по Аюрведа - класическа индийска медицина. Понастоящем е директор на руския филиал на Аюрведичното отделение на „Бхактиведанта Институт“ (Мумбай, Индия) и генерален директор на проекта на руския филиал на Мумбайската болница „Бхактиведанта“.
Доктор Торсунов провежда обучения и семинари в Европа и Азия, насочени към подобряване качеството на живота (здравословен начин на живот) като отделя голямо внимание на въпросите за правилно хранене и дневен режим (правилен избор, съвместимост и приготвяне на хранителните продукти). В неговите беседи детайлно се разглеждат въпроси като взаимоотношения на хората и тяхното влияние на здравето, психология на семейните отношения, правилно възпитаване на децата, ведическа култура и медицина, астрология и влияние на планетите на характера и здравето на хората, строеж на тънкото тяло на човека, обсъждат се такива въпроси като карма и реинкарнация.
Ключови думи: Книги за здраве - най-продавани
Все още няма мнения за тази книга.
Напиши коментарЩе бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]