Разкошна, божествена книга! Прочетох я на един дъх! Горещо я препоръчвам! Писателката има уникален стил, досега не бях чела нищо от нея.
Издател | Калпазанов |
Преводач | Татяна Виронова |
Брой страници | 332 |
Година на издаване | 2018 |
Корици | меки |
Език | български |
Тегло | 327 грама |
Размери | 13x20 |
ISBN | 9789541703199 |
Баркод | 9789541703199 |
Категории | Любовни романи, Световна проза, Преводна художествена литература, Художествена литература, Книги |
Авторката на бестселъри Маделин Хънтър продължава своята серия с тази книга за страстта, която се разгаря, когато съдбата срещне две напълно различни души.
Граф Хоксуел живее две години в ада на неизвестността, след като годеницата му – богатата наследница Верити Томпсън – изчезва в деня на сватбата им
Подведена от двуличния си братовчед да се омъжи за графа, Верити бяга от Лондон и отива да живее в провинцията. Тя не се интересува от титлата и високото обществено положение и е готова да загуби наследството си в замяна на свободата. Но сега, когато вече е разкрита, Верити е принудена да се върне към този брак без любов.
Хоксуел сключва сделка с нея. В замяна на три целувки на ден той няма да настоява за своите съпружески права. Верити се съгласява, но неочаквано открива, че има целувки... и целувки... защото започва да разбира истинското значение на изкушението и съблазънта в прегръдките на един опитен майстор в любовта.
Ключови думи: Бижутата в книгите
Разкошна, божествена книга! Прочетох я на един дъх! Горещо я препоръчвам! Писателката има уникален стил, досега не бях чела нищо от нея.
Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]