"Докладите" по коментириите са пълен абсурд.Значи няма рецензии.Браво!
Благодаря
Илиана
| Издател | Стигмати |
| Брой страници | 172 |
| Година на издаване | 2009 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 210 грама |
| Размери | 20x13 |
| ISBN | 9789543360673 |
| Баркод | 9789543360673 |
| Категории | Романи и повести. Български, Българска проза, Съвременна българска литература, Българска художествена литература, Художествена литература, Книги |
Животът е дихание и остава в пространството за белег на съществуване, като целувка в цветята и въздуха, а водата го мие и вгражда в пясъка на времето. Ако ме потърсите днес, аз съм песъчинка в окото на слънцето и пара в океана на пространството. Започвам оттам, където е забит стволът на родителите ми. Това е вулкан от възприятия, от минало и бъдеще. Живея навсякъде, срещам се със себе си, каквато съм била, каквато съм сега, надвесена над своята бездна, самата аз бездна и неизбродимо време. Чувствам се като вселена сред вселените и безгранична енергия. Дори в най-безсилните си моменти живея със силата на продължението и намирам начин да се изправям. Нося частица от въздуха и водата, които са в мен през времената отново и отново, и са сетива на човешката ми същност. Нямам начало и край. Имам само една нишка, парченце от нишка, оттам помня и съпреживявам спомена на кръвта на моите земни родители. Оставям се Бог да ме връща в паметта ми, където е зачатъкът на племенното ми семе. Реалното е така дълбоко потънало и толкова необозримо, че не мога да пресея изживяното сега от изживяното на човешкия океан през вековете. Миналото всеки миг ми се случва, както и бъдещето, чрез моето космическо въображение. Мога да съм навсякъде и всякога, и енергията ми никога няма да свърши. Тази енергия, която никой земен жител все още не познава...
"Докладите" по коментириите са пълен абсурд.Значи няма рецензии.Браво!
Благодаря
Илиана
Къде сте поместили тези 192 рецензии за " Тучница"?
Покажете ги, ако наистина ги има и по тях съдите за стойността на книгата!
Благодаря
Уважаеми, кой определя художествената стойност на книгата?Покажете рецензиите и авторите им, ако това е възможно? Има ли го изобщо?Публикувайте ги . Ще бъде интересно да бъдат прочетени.
Моето мнение е, че това са измислени и нагласени неща.
Благодаря
Илиана
Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]